Faqe Kryesore
   
Katalogu i Produkteve
   
Galeria
   
Tė Rejat
   
Kontakto
   
Vendodhja
   
Produkte
 
  

Toner e Kartuce

Letra

Artikuj Shkollor

Kancelaria

Teknologjike

Dizenjim dhe Art

Blloqe Shenimesh

Mirėsevini nė Euro Office!
KANCELARI
EURO OFFICE  Shpk është themeluar në janar te vitit 2003.
Perfaqesues ekskluziv i markes PILOT  dhe MILAN ne territorin shqiptar.

Distributor ne Shqiperi i markave me te njohura europiane dhe boterore te produkteve te kancelarise:
GIOTTO,ESSELTE,EXACOMPTA,CLAIRFONTAINE,CANSON,FELLOWES,BLASETTI,SAX,FAVINI,
CANSON,STANGER,MARKIN,SIAM, ARDA,MARKIN,COMIX.ARDA.FAVINI.SAX.


•   TONERA për Printer, Faxe, Fotokopje, ORIGJINAL dhe KOMPATIBEL  te te gjitha Markave.
.     Printera faxe ,dhe aksesor kompjuterash
•    Artikuj Zyre (kancelari)
•    Artikuj shkollore 
.     Artikuj arkitekture dhe pikture.
.     Artikuj per dhurata
.
    Leter A4  per printer dhe  fotokopje  si dhe letra speciale te markave Clairfontaine
      dhe Favini.
   
       
Euro Office shpk, si  nje kompani e sukseseshme garanton nje sherbim korrekt  duke  ofruar nje game te gjere produktesh me cmime konkuruse te  markave qe perfaqeson,per te gjithe rishitesit dhe klientet.


Adresa: Rruga "Sulejman Delvina" Nr 4 Prane Sheshit "Wilson" Tirane.
Tel 042265614, Tel/Fax 042231744     Cel. 0694050110,.  0692063745  
Email : [email protected]    [email protected]
WWW.EUROOFFICE-AL.COM

                                                                 


BULETINĖ
E-mail
REGJISTRO  >>      
TE REJAT
12/08/2015
Fletore nxenesish A5 dhe A4 Blasetti
Fletore Nxenesish format A5 dhe A4 me pe...  vazhdon...
Arkiva e tė rejave
SHFAQJA PARAPRAKE E GALERISE